ico_1 ico_2 ico_3
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Pramonės pr. 4A, Kaunas LT-51329
Tel./Faks.: +370 37 311 267
El.p.: info@kaunoratc.lt

Naujienos

Spausdinimo versija
2010-10-18 00:00:00

Jonavos moksleiviai lanko atliekų tvarkymo įrenginius


Šių metų spalio 13 dieną Jonavos miesto „Lietavos" pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai lankėsi Jonavos dižiųjų atliekų surinkimo aikštejėje su atliekų perkrovimo stotimi bei regioniniame Zabieliškio sąvartyne.

„Lietavos" pagrindinė mokykla vykdo projektą „Mokomės rūšiuoti atliekas. Kaip mums sekasi?", kuriuo siekia šviesti Jonavos gyventojus kaip svarbu rūšiuoti atliekas.

Ekskursijos metu mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę susipažinti, kur keliauja atliekos po to, kai yra išmetamos į konteinerį. Ruošdamiesi gyventojų švietimui, mokiniai sužinojo kaip veikia regioninė atliekų tvarkymo sistema. Turėjo galimybę pamatyti, kur kaupiamos mūsų neišrūšiuotos atliekos, ir kaip sparčiai galime užpildyti sąvartyną, jei ir toliau nesistengsime rūšiuoti.

Moksleiviai ir mokytojai buvo supažindinti su „Kauno regiono atliekų tvarkymo sistemos sukūrimas" projetu, kurį įgyvendinus buvo pasiekti rezultatai: sumažintas sąvartynų kiekis regione, o du regioniniai sąvartynai įrengti laikantis ES aplinkosauginių reikalavimų.