ico_1 ico_2 ico_3
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Pramonės pr. 4A, Kaunas LT-51329
Tel./Faks.: +370 37 311 267
El.p.: info@kaunoratc.lt

Naujienos

Spausdinimo versija
2010-06-14 00:00:00

Išvyka į Zabieliškio sąvartyną


Minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, š.m. birželio 9 dieną Kėdainių rajono savivaldybė gyventojams organizavo švietėjišką išvyką į regioninį Zabieliškio sąvartyną bei atliekų priėmimo aikštelę. Išvykos tikslas - supažindinti gyventojus kaip šiuolaikiškai regioniniame Zabieliškio sąvartyne tvarkomos įvairios medžiagos, kokie yra įrengti atskiri buitinių atliekų, asbesto šalinimo, statybų ir griovimo atliekų tvarkymo, kompostavimo bei kiti specialūs laukai.

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centro bei operatoriaus UAB „Skongalis" darbuotojai supažindino su šiuo metu Kauno regione veikiančia atliekų tvarkymo sistema. Gyventojai turėjo galimybę pamatyti, kaip įgyvendinant Atliekų tvarkymo sistemos sukūrimo projektą finansuojamą ES lėšomis buvo atnaujintas sąvartynas. Sąvartynas rekonstruotas ir dabar eksploatuojamas laikantis ES ir LR Aplinkosauginių reikalavimų. 0
Išvykos metu gyventojams pristatyta Atliekų priėmimo aikštelė esanti Kėdainių mieste adresu J. Basanavičiaus g. 95B, jie supažindinti su atliekų priėmimo tvarka, akcentuota atliekų rūšiavimo svarba. Atliekų rūšiavimas namuose, pristatymas į atliekų priėmimo aikšteles, mažina patenkančių į sąvartyną atliekų kiekį, ilgina jo eksploatavimo laiką.