ico_1 ico_2 ico_3
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Pramonės pr. 4A, Kaunas LT-51329
Tel./Faks.: +370 37 311 267
El.p.: info@kaunoratc.lt

Naujienos

Spausdinimo versija
2017-10-12 09:50:00

Kėdainių specialiosios mokyklos ekskursija Kėdainių MAR


     

 

Š.m. spalio 11 d. Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai lankėsi Kėdainių mechaninio atliekų rūšiavimo ir biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo įrenginiuose bei Zabieliškio regioniniame nepavojingų atliekų sąvartyne, adresu Zabieliškio k., Pelėdnagių sen., Kėdainių r. kur susipažino su įrenginių veikla ir atliekų tvarkymu.

 

Kėdainių mechaninio atliekų rūšiavimo ir biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo įrenginiai veikia nuo 2016 m. pradžios, juose surenkamos ir  tvarkomos Kėdainių rajone susidarančios komunalinės atliekos. Įrenginių dėka iš surinktų komunalinių atliekų atskirtos antrinės žaliavos perduodamos perdirbimui ar kitokiam panaudojimui, o biologiškai skaidžios atliekos yra kompostuojamos.

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centrui įgyvendinant projektą „Kauno regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra" (Nr. VP3-3.2-AM-01-V-02-008) buvo pastatyti Kauno komunalinių atliekų mechaninio-biologinio apdorojimo ir Kėdainių mechaninio atliekų rūšiavimo ir biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo įrenginiai, Kauno regiono gyventojams išdalinti konteineriai namudiniam kompostavimui (30000 vnt.). Projekto biudžetas 34,4 mln. eurų: iš jų 29,2 mln. eurų skirti iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, 5,2 mln. eurų prie projekto įgyvendinimo prisidėjo projekto vykdytojas VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras.

 

 

         

  

 

 

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras informacija